Vanemad uudised

Mehed, laulma!
Tartu Üliõpilassegakoor võtab vastu uusi meeslauljaid! Vastuvõtt toimub 10. ja 17. veebruaril kell 18:30 Karlova koolis (Lina 2). Ette valmistada üks laul, mille abil dirigendile oma mehist lauluhäält tutvustada. Meiega liitudes on võimalik osaleda laululaagrites, laulupäevadel, kontsertidel ja juunis toimuval Pärnu koorikonkursil. Järgmisel hooajal ootavad ees välisreisid ja loomulikult laulupidu. Muidugi ei jää ilma ka kõigest muust, mis kuulub Tartu Üliõpilassegakoori sõbraliku seltskonna juurde.
Lisainfot võib leida siitsamast kodulehelt (näiteks siit). Küsimuste korral pöörduge meie Facebooki lehe või dirigendi Küllike Joosingu poole (53 463 437,kyllikejoosing@gmail.com).
 
Jõulukontsert “Rahu maa peal”
Tartu Üliõpilassegakoori selleaastane jõulukontsert “Rahu maa peal” on erilisem kui varasemad. Lisaks huvitavale repertuaarile, kuhu kuulub ka Vivaldi “Gloria”, oleme otsustanud annetada kogu kontserdi tulu KiVa programmile, mis aitab saada meie koolid kiusamisvabaks. Kontsert toimub laupäeval, 19. detsembril kell 16 Salemi kirikus. Meiega astuvad üles solistid Ivo Posti, Anna-Grete Rebane ja Merit Kraav ning kammerorkester.
Pileteid saab osta kooriliikmete käest 5€ eest ning kohapealt 8/6€ eest.
KiVa programmi kohta saab lähemalt lugeda siit – http://www.kivaprogram.net/estonia/“.

Jõulukontserdid
TÜSil käib vilgas töö, et jõulude eel astuda publikuni kahel korral. 12. detsembril kell 17 esineme Eesti Segakooride Liidu advendikontserdil Tartu Jaani kirikus. Meie oma jõulukontsert toimub 19. detsembril Tartu Salemi kirikus kell 16. Viimasel ühineb meiega vilistlane Ivo Posti ning kammerorkester, et tuua teieni Vivaldi “Gloria”. Jätke kuupäevad meelde, et kogeda tõeliselt ilusat muusikat.

“Lauluragin 2015”
Uut hooaega alustab Tartu Üliõpilassegakoor osavõtuga II rahvusvahelisest pop/jazz konkurssfestivalist LAULURAGIN 2015, mis toimub 17. ja 18. oktoobril Valgas. Reedel, 17. oktoobril toimub galakontsert ning 18. oktoobril konkurss.
Ootame kõiki huvilisi kuulama ning kaasaelama!
Lisainfo – http://www.valgakultuurikeskus.ee/sundmused/lauluragin-2015/ [arhiveeritud leht]
 
Uus hooaeg
Uus põnev hooaeg algab! Tartu Üliõpilassegakoor ootab ridadesse uusi lauljad. Koorikatsed on 2., 9. ja 16. septembril kell 20.30. Kel huvi, milline koor me oleme, saab tulla näidisproovi, mis on 9. ja 16. septembril algusega kell 19.00. Proovid toimuvad Karlova Gümnaasiumis (Lina tn 2). Eriti on oodatud lauluhimulised mehed.
 
“Tartu linna päev”
Esmaspäeval, 29.06 esineb Tartu Üliõpilassegakoor Tartu linna päeval. Meie etteaste algab kell 17.30 ning laulame Rüütli tänava Abakhani poe ees.

“Laulus leidsin Sind”
Käesolev hooaeg on Tartu Üliõpilassegakoori 110. Meie juubelikontsert “Laulus leidsin Sind” toimub 2. mail Heino Elleri nimelise muusikakooli Tubina saalis kell 16.00. Kaheosalisel kontserdil esitame nii hingepaitavat koorimuusikat heliloojatelt G. Ernesaks, P. Uusbergi ja O. Gjeilo kui ka rokiklassikat Ruja ja Queen’i varasalvest. Meiega koos astub üles TKTK kammerkoor. Pileteid 5/3 eurot saab osta kooriliikmete käest või kohapealt.
Pärast kontserti toimub kooriliikmetele, vilistlastele ja TÜSi sõpradele pidu Tartu Jazz Clubis. Meeleolukas koosviibimine algab kell 19.00.
Rohkem infot kontserdi, peo ja piletite kohta leiab meie koduleheküljelt (http://uliopilassegakoor.ee/index.php/juubel ),meie Facebooki lehelt (http://uliopilassegakoor.ee/index.php/juubel ) või kontaktisikult Ando Lillelehelt (ando.lilleleht(ät)gmail.com).

“IV Tartu Segakooride Laulupäev”
Reedel, 10. aprillil astub Tartu Üliõpilassegakoor koos teiste Tartu segakooridega üles Tartu Ülikooli aulas “IV Tartu Segakooride Laulupäeval”. Kontsert algab kell 19.00, pilet 4/2 eurot, mida saab osta kohapeal.

“Koorilauluõhtu” Räpina Aianduskoolis
Reedel, 27. märtsil esineb Tartu Üliõpilassegakoor Räpina Aianduskooli saalis “Koorilauluõhtul”. Meiega koos laulavad mitmed koorid Räpina vallast. Kontsert algab kell 19.00

110. hooaja juubelikontsert “Laulus leidsin Sind”
Tartu Üliõpilassegakoori 110. aastapäevale pühendatud pidulik kontsert “Laulus leidsin Sind” toimub 2. mail 2015 Heino Elleri nimelise muusikakooli Tubina saalis kell 16.00. Pilet 5, (üli)õpilastele ja pensionäridele 3 eurot. Pileteid saab osta koha pealt ning kooriliikmetelt.

Emakeelepäeva kontsert “Saare keel” Tartu Üliõpilassegakoor esineb 14. märtsil Kuressaare kultuurikeskuses emakeelepäeva kontserdil. Kontserdi korraldab Eesti Segakooride Liit ning kuulda on koore üle Eesti. Kontsert algab kell 17.00.

“XX Eesti segakooride võistulaulmine Tuljak” 07.02.2015 toimunud võistlusel jäime Euroopa Kultuuripealinna Segakoor jagama B-kategoorias I.-II. kohta.
Esitasime: M.Lüdig “Mets”, P. Uusberg “Õhtul”, G. Ernesaks “Sireli, kas mul õnne?” ja O. Galian “Salseo”.
 
“XX Eesti segakooride võistulaulmine Tuljak” 6.-7. veebruaril toimub XX Eesti segakooride võistulaulmine. Tartu Üliõpilassegakoor esineb 6. veebruaril öökontserdil Jaani kirikus kell 20.00 ning 7. veebruaril võistleme B kategoorias Miina Härma Gümnaasiumis kell 15.00. Olete oodatud kuulama ning kaasa elama!
 
“Kammerkoor SoLeMiJo ja Tartu Üliõpilassegakoori Tõnisepäeva kontsert”
Laupäeval, 17.01 toimub kammerkoor SoLeMiJo ning Tartu Üliõpilassegakoori ühine Tõnisepäeva kontsert Tiigi seltsimajas.
Kontsert algab kell 18.00.
 
“Tartu segakooride laulupäev”
07.11. toimub Tartu Ülikooli peahoones “Tartu segakooride laulupäev”. Kontserdil esinevad Tartu segakoorid nii omaette kui ühendkoorina. TÜS esitab Arderi “Õunalaulu” ning Mercury “Bohemian Rhapsody’t”. Kontsert algab kell 19.00

“Lauluragin 2014”
18.-19.10 toimus Valgas konkurss-festival “Lauluragin”, kus teenisime välja III koha. Esimesel päeval toimunud galakontserdil esitasime R. Rannapi ja O. Arderi “Õunalaulu” ning J. Pehki “Valssi”. Teisel päeval laulsime R. Rannapi ja O. Arderi kirglikku “Tangot” ning F. Mercury “Bohemian Rhapsody’t”. Täname kõiki kaasaelajaid ning Küllikest suurepärase töö eest. Saime palju energiat ning tahet järgmisteks projektideks.

Uus kollektiiv ja laululaager!
Esimene proov uue kollektiiviga toimus 1. oktoobri ning samal nädalavahetusel toimunud laululaagris võeti uued liikmed ka TÜSi traditsioonide järgi vastu. Järgmine suur väljakutse tuleb juba õige pea, nimelt võtame osa 18.-19. oktoobril toimuvast konkursist “Lauluragin“, mida peetakse Valga kultuurimajas. Popp-jazz võtmes võistluse jaoks teeme nii laulu- kui liikumisproove. Kõik huvilised on oodatud kaasa elama!
 
Uute lauljate vastuvõtt!
Tartu Üliõpilassegakoor on end laulupeosuvest välja puhanud ning valmis uueks hooajaks. Meie ridadesse mahub uusi lauljaid veelgi, kellega astuda vastu juubeliaastale. Kui soovid meiega ühineda, ootame Sind 10., 17. või 24. septembril kell 20 Tartu Karlova Kooli. Pane valmis üks laul ja hea tuju. Kohtumiseni septembris!
Info jälgimiseks liitu meiega Facebooki lehel.